فهرست اصلی
آدرسهای مرتبط
پرتال استانداري
حفاظت از حيات وحش
محيط زيست ملل متحد
اتحاديه جهاني حفاظت
توسعه پايدار ايران
محيط زيست درياي خزر
تنوع زيستي ايران
سامانه ملی رسيدگي به شكايات
مرکزخدمات سرمایه گذاری خراسان جنوبی
سازمان حفاظت محيط زيست
اداره کل مدیریت بحران استان
تالاب های ایران

 
عضویت رایگان در خبرنامه
نام

آدرس ايميل
پیوست
انصراف
 
     
   
     
 
آگهي استخدام پيماني اداره كل حفاظت محيط زيست استان خراسان جنوبي در سال 1388 نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
نگارش یافته توسط Administrator   
16 خرداد 1388 ساعت 17:03

 

 

آگهي استخدام پيمان‍‍ي

اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبي، جهت تأمين نيروي انساني مورد نياز خود طبق مفاد قانون استخدام كشوري، به استناد نامه شماره 35457/302 مورخ 13/3/1386 مرکز ملي آمايش سرزمين، سازمان مديريت و برنامه ريزي وقت کشور و نيز با عنايت به تصويبنامه شماره 33373/ت388085ک مورخ 5/3/1387 کميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي و نیز مجوز نشر آگهی شماره 13307/61/35 مورخ 31/2/1388 دفتر منابع انسانی و تحول اداری، استانداری خراسان جنوبی، تعداد 5 نفر از افراد واجد شرايط را از طريق آزمون عمومي و تخصصي (كتبي) و مصاحبه علمي و نیز آزمون عملی حسب مورد و طی مراحل گزينش به شرح جدول ذیل به صورت پيماني استخدام مي نمايد.

رديف

عنوان رشته شغلی

تعداد موردنياز

محل جغرافيايي خدمت

جنسيت

شرايط احراز بر حسب رشته تحصيلي

گروه شغلي

مرد

زن

1

کارشناس امور اداری

1 نفر

بيرجند

-

دارابودن دانشنامه ليسانس و بالاتر در يكي از رشته هاي تحصيلي: مدیریت اجرایی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت سیستم و بهره وری.

10، 9، 8

2

مسئول خدمات مالی (انباردار)

1 نفر

بيرجند

-

دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری، امور مالی و حسابداری.

8، 7

3

مامور اجرایی محیط زیست

3 نفر

فردوس (1 نفر)

نهبندان (1 نفر)

سرایان (1 نفر)

-

- دارابودن گواهينامه فوق ديپلم در رشته تحصیلی؛ تكنولوژي محيط زيست، تکنولوژی مرتع و آبخیز داری، آبخیز داری، تکنولوژی شیلات و یا دارا بودن گواهینامه ديپلم در يكي از رشته هاي تحصیلی؛ كشاورزي، علوم تجربي، رياضي.

7، 6

شرايط عمومـي:

· اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران ؛

· تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي و تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران؛

· داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم از خدمت (ويژه برادران)؛

· عدم اتهام و محكوميت به فساد اخلاقي و عدم سوء پيشينه كيفري؛

· عدم اشتغال به تحصيل در دانشگاهها و مراكز آموزش عالي؛

· عدم اشتغال بصورت رسمي، ثابت يا پيماني در ساير مؤسسات دولتي و نهادهاي انقلابي و عدم بازخريد خدمت از دستگاههاي دولتي؛

· نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قضائي ذيصلاح؛

· داشتن توانايي جسماني و رواني متناسب با شغل مورد درخواست و عدم اعتياد به مواد مخدر.

شرايط اختصاصي استخدام

· حداقل سن 20 سال تمام و حداكثر سن براي دارندگان مدرك تحصيلي ليسانس و فوق ليسانس 35 سال و دکتری 40 سال تمام (تا تاريخ انتشار آگهي).

برای متقاضیان در رشته شغلی «مامور اجرایی محیط زیست» حداکثر سن 30 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است.

· موارد زير به شرط ارايه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف)- داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل بصورت داوطلبانه از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 خدمت نموده‌اند به ميزان حضور در جبهه،

ب)- جانبازان و رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به ميزان زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي،

ج)- افراد خانواده معظم شهدا، اسراء، مفقودالاثرها و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي‌باشند (شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان 5 سال،

د)- آزادگان از حداكثر سن فوق‌الذكر معاف مي‌باشند.

هـ)- داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه ها، موسسه ها و شركت هاي دولتي، بانكها و شركتهاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه، شهرداريها و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به هر نحوي كه از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركتهاي تحت پوشش آنها از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته باشند به ميزان خدمت غير رسمي آنها.

ی)- مدت زمان خدمت نظام وظيفه نیز به حداكثر سن اضافه مي شود.

· حداقل معدل مدرک تحصیلی داوطلبان فوق دیپلم و بالاتر نباید کمتر از 14 و دارندگان گواهینامه دیپلم نباید کمتر از 12 باشد.

· داشتن گواهينامه پايه 2رانندگي جهت محيط بان راننده در نهبندان و سرایان الزامي است.

مدارک مورد نيـاز:

· تكميل برگ درخواست شغل (با دقت و خوانا تكميل گردد).

· تصوير آخرين مدرك تحصيلي.

· تصویر کارت ملی. (تصویر پشت و روی کارت).

· تصوير صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات ، تصوير صفحه آخر).

· تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران).

· شش قطعه عكس 4×3 جديد، تمام رخ، پشت نويسي شده (يك قطعه عكس روي برگ ثبت نام الصاق شود).

· رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ 30260 ريال به حساب جاري 980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران به عنوان حق ثبت نام داوطلبان استخدام. (ايثارگران از50 درصد مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از پرداخت هزينه معاف مي باشند)

· تصویر کارنامه قبولی آزمون ادواری، برابر با اصل شده توسط مراجع قضایی.

تبصره: كارنامه هاي آزمون استخدامي ادواري سال 1381 به علت اتمام مهلت مقرر پنج ساله فاقد اعتبار هستند.

· ایثارگران، بسیجیان و معلولین عادی بایستی گواهی خود را از مراجع ذیصلاح اخذ و همراه سایر مدارک ارسال نمایند.

· توجه: مشمولين بند هاي 1و2 تذكرات (ايثارگران و بسيجيان) ضروري است گواهي خود را از مراجع ذيصلاح (سازمان بنياد شهيد وامور ايثارگران، ستاد رسيدگي به امور ايثار گران، واحد بسيج سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، امور جهادگران وزارت جهاد كشاورزي) حسب مورد اخذ وهمراه با ساير مدارك ارسال فرمايند. (گواهي جانبازان حتماً بايد باقيد درصد جانبازي وخانواده جانبازان از كار افتاده مبني بر قادر به كار نبودن ايشان به تأييد مديريت آموزش واشتغال سازمان استان رسيده باشد) در ضمن خانواده محترم شهدا ء در صورت داشتن كارت شناسايي از سازمان بنياد شهيد وامور ايثار گران با ارايه تصوير آن مي توانند ثبت نام فرمايند در غير اين صورت ضروري است گواهي لازم را از سازمان مزبور اخذ وارسال نمايند.

· مدارك دال بر بومي بودن براي مشمولين بند ‌«4» قسمت « الف » و«ج» تذكرات.

نحوه ارسال مدارك و ثبت نام:

متقاضيان واجد شرايط مدارك لازم رابه ترتيب ذكر شده در پاكت قطع A4قرار داده حداكثر تا پايان وقت اداري روز پنجشنبه مورخ 4/4/1388 با پست پیشتاز به نشاني؛

بيرجند- خ شهيد محلاتي –پلاك 65- كد پستي 9717733313 - کميته آزمون اداره كل حفاظت محيط زيست استان خراسان جنوبي ارسال نمايند.

روی پاکت حتماً قید گردد مربوط به آزمون استخدامی.

لازم به ذكر است به مدارك ناقص و يا مداركي كه بعد از مهلت مقرر به پست تحويل شده و يا از طريق ديگر ارسال گردد، ترتيب اثر داده نمي شود و وجه پرداختي مسترد نخواهد شد. ملاك تاريخ تحويل مدارك، تاريخ مندرج در رسيد پستي مي باشد.

فرم درخواست شغل و آگهی استخدام در سایت اداره کل به نشانی www.Birjandzist.ir موجود میباشد.

زمان و مكان توزیع کارت و برگزاری آزمون:

· توزیع کارت برای داوطلبان واجد شرایط آزمون، در روزهای چهارشنبه مورخ 17/4/1388 و پنجشنبه مورخ 18/4/1388 از ساعت 8 صبح لغایت 13عصر در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان می باشد. زمان و محل برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

· برای دریافت کارت شرکت در آزمون همراه داشتن کارت شناسایی معتبر، ترجیحا کارت ملی، الزامی می باشد.

داوطلبان مي توانند در صورت هرگونه ابهام با با شماره تلفن(0561) 4421560-2 داخلی 406 کارگزینی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تماس حاصل فرمایند.

مواد آزمون عبارتند از :

· آزمون توانمندي هاي عمومي شامل زبان وادبيات فارسي، زبان انگليسي، رياضي، دانش عمومي كامپيوتر، هوش و استعداد، معارف اسلامي و اطلاعات سياسي و اجتماعي مي باشد. آزمون تخصصی نیز شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

تـذكــرات :

1ـ ايثارگران شامل خانواده معظم شهدا، مفقودين، اسراء و همچنين آزادگان، جانبازان و خانواده جانبازان و نيز رزمندگاني كه 9 ماه متوالي يا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه را داشته باشند، می باشد. که در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت مقرر قانونی برخوردار خواهند بود.

1/1ـ از كل سهميه استخدامي، 30 درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد که 25 درصد فرزندان شاهد از سوی سازمان بنیاد شهید، معرفی و در حال جذب هستند. فرزندان معزز شاهد که از سوی سازمان بنیاد شهید معرفی نشده اند می توانند در آزمون ثبت نام نمایند و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند گردند. استخدام سایر ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده و به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجدالشرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.

2/1ـ استخدام مازاد بر 30 درصد سهميه ايثارگران در صورت كسب حد نصاب نمره لازم از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.

3/1ـ خانواده معظم آزادگان صرفاً تا يك سال پس از آزادي از اولويت قانوني برخوردار مي‌باشند.

4/1- در گواهي خانواده جانبازان مي بايست جمله (جانباز، از كارافتاده كلي و قادر به انجام كار نمي باشد) قيد گردد. در غير اينصورت اين افراد نمي توانند از مزاياي بند يك تذكرات بهره مند گردند.

5/1ـ جانبازان وخانواده محترم شهداء در صورت داشتن كارت شناسايي از بنياد شهيد و امور ايثارگران با ارائه تصويري از آن نيازي به اخذ وارائه گواهي لازم از بنياد مذكور نمي باشند.

2ـ بسيجيان كه حداقل 4 سال سابقه خدمت و عضويت بسيج فعال و مستمر در گردانهاي عاشورا و الزهرا را داشته باشند به شرط دارا بودن شرايط مساوي با ساير داوطلبان غير ايثارگر در اولويت خواهند بود.

²تذكر مهم:

فرزندان شاهدي كه در استخدام هاي قبلي سازمان به استخدام يكي از ادارات كل حفاظت محيط زيست زيرمجموعه سازمان نايل شده و به هر دليلي اعم از استعفا، اخراج، بازخريد خدمت يا انفصال دايم از خدمت سازمان خارج شده اند در صورت ثبت نام در آگهي استخدام و به استناد ماده 9 آيين نامه اجرايي قانون تسهيلات استخدامي ويژه فرزندان شاهد مشمول آيين نامه مذكور و سهميه مندرج در بند 1 تذكرات نمي باشد.

3- معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط عمومي مندرج در آگهي و شركت در آزمون از محل 3% سهميه قانوني و با معرفي نامه از سازمان بهزيستي برخوردار خواهند شد.

4- داوطلبان بومي در صورت كسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرايط مندرج در آگهي تا سقف 50% از مجوزهای استخدامی مربوطه از اولويت لازم برخوردار مي باشند، در این صورت رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. بدیهی است در صورتی که برای استخدام 50% بقیه سهمیه افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند. امتیاز فوق مانع از جذب آنها به ميزان بيشتر از 50% سهمیه استخدامي نخواهد شد. ضمناً منظور از داوطلبان بومي به افرادي اطلاق مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:

الف ) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصيلي ابتدائي، راهنمايي يا متوسطه را در محل مورد درخواست گذرانده باشند. (داوطلبان موضوع اين بند مي‌بايست تأييديه اخذ دو مقطع تحصيلي خود را از واحد آموزشي ذيربط دريافت و به همراه ساير مدارك مورد نياز ارسال نمايند.)

ب) محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي مورد تقاضاي استخدام يكي باشد.

ج) فرزندان نيروهاي مسلح در صورتي كه محل (3) سال از سنوات تحصيلي آنها اعم از ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان با محل مورد تقاضای استخدامي يكي باشد. (این افراد می بایست گواهی لازم مبنی بر تحصیل به انضمام گواهی اشتغال (پدر یا مادر) در تاریخ های فوق (زمان تحصیل فرزندان) را از یگان نیروهای مسلح دریافت و به همراه سایر مدارک ارسال نمایند).

5ـ داوطلبان نبايد ازجمله افرادي باشند كه به موجب آراء مراجع قضايي وذيصلاح ازخدمت دولتي منع شده باشند.

6 ـ داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاه‌هاي دولتي باشند.

7- کلیه پذیرفته شدگان در آزمونهای استخدامی ادواری تا پایان مهلت اعتبار کارنامه قبولی آنها و ارسال تصویر کارنامه قبولی (ممهور به مهر برابر با اصل مراجع رسمی)، در صورت تمایل به استفاده از نتیجه کارنامه آنها در هریک از گروهها، از آزمون توانمندیهای عمومی معاف می باشند و صرفا می بایست به سوالات آزمون تخصصی در زمان تعیین شده پاسخگو باشند. بدیهی است در صورت عدم تمایل، این گروه از داوطلبان می بایست در آزمون های توانمندیهای عمومی و تخصصی همانند سایر داوطلبان شرکت و حدنصاب نمره لازم را کسب نمایند. قابل ذکر است کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی و یا قبولی در آزمون استخدامی ادواری سنوات گذشته صرفا به منزله تائید صلاحیت عمومی داوطلبان می باشد و معرفی داوطلبان به منظور مصاحبه تخصصی و گزینش بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

8- سپردن تعهد خدمت در رشته شغلي «مامور اجرایی محیط زیست» در محل جغرافيايي مورد تقاضا حداقل به مدت 10سال و در سایر رشته های شغلی مندرج در آگهی 5 سال (مشروط به تمديد قرارداد) در صورت پذیرش در اداره کل هنگام آغاز به کار، الزامی می باشد.

9 – به استناد تصویبنامه شماره 84515/34613هـ مورخ 15/12/1384 هیات محترم وزیران، کارکنانی که تا قبل از تاریخ 1/7/1385 بکارگرفته شده اند و کماکان اشتغال به کار دارند، به شرط دارا بودن شرایط مندرج در اگهی و کسب حدنصاب نمره لازم پس از تامین سهمیه ایثارگران و معلولان، در شرایط مساوی با سایر داوطلبان در اولویت خواهند بود..

10- در شرايط مساوي اولويت با داوطلباني است كه مدرك تحصيلي بالاتر (مقاطع تحصيلي پيش بيني شده در شرايط احراز رشته شغلي ) دارد.

11- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

12- به مدارك ارسالي دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين به مدارك معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.

13- مدرك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.

14- در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان، مسابقه و جذب چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد و يا مشخص گردد داوطلب فاقد شرايط مندرج در آگهي بوده است، مراحل طي شده كان لم يكن تلقي شده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مذكور لغو و بلااثر مي گردد

 

برگ درخواست شغل از اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی

محل الصاق عکس

بسمه تعالی

در این قسمت چیزی ننویسید

شماره پرونده :

الف) مشخصات شخصی – شناسنامه ای:

-1نام :...................... -2نام خانوادگی:................................ -3 نام پدر: ..........................-4 شماره شناسنامه: .......................

-5 شماره ملی : ....................................... -6 جنسیت: O مرد O زن -7 محل صدور شناسنامه:........................

-8 تاریخ تولد: ........ روز........... ماه............ سال -9 شهرستان محل تولد..................................:

ب) مشخصات تحصیلی :

-10 مدرک تحصیلی: ......................... -11 رشته تحصیلی: ....................... -12 گرایش تحصیلی: .....................

-13 موسسه یا دانشگاه محل تحصیل :.................................................. -14 معدل : /

ج) شغل مورد درخواست :

-15عنوان شغل مورد تقاضا( فقط یک شغل ): ...............................................کدشغل : .............

-16 ردیف شغل موردتقاضا:.....................-17 محل جغرافیایی موردتقاضا (فقط یک محل ): .................................

د) اطلاعات آزمون استخدام ادواری(برای پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی ادواری )

-18 دارای کارنامه قبولی آزمون استخدامی ادواری میباشم: بلی O خیر O

-19 قبولی درآزمون استخدامی ادواری سال : ...............13 شماره پرونده: .....................

-20 تمایل به شرکت در آزمون توانمندیهای عمومی دارم O ندارم O

ذ) سایرموارد :

-21 وضعیت خدمت نظام وظیفه : انجام داده : O معافیت دائم O

-22 جزء سهمیه استخدامی:-1 آزاد O -2افراد بومی O -3معلولین عادی O -4 عضویت در گردانهای عاشوراو الزهراء O

-6 ایثارگران : فرزند شهید O سایرایثارگران O نوع ایثارگری:.....................................

-23 نشانی دقیق محل سکونت داوطلب :

استان :...................... شهرستان: ....................خیابان اصلی :....................... خیابان فرعی:...................کوچه:.........................

پلاک :.................. کد پستی (10 رقمی ):....................................شماره تلفن تماس:.............................کدشهرستان:..........

صحت کلیه موارد بالا مورد تاییداست

نام ونام خانوادگی:...................................

تاریخ :.................................... امضاء:

 

تاریخ بروز رسانی ( 26 خرداد 1388 ساعت 05:31 )
 
< بعد   قبل >
 
 
جشنواره

جهت مشاهده اخبار تشکل ها روی عکس کلیک کنید.

 

 

انتصاب در اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی

 
 
اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

 
 
اطلاعیه
 
 
عضو: 1
مطلب: 1031
سایت: 11
بازدیدکنندگان: 749087
 
 

نام شما:              
* ايميل شما:        
* ايميل دوستتان: 
يك پيام كوتاه: 
                          

 
 

Warning: include(/home/birjandz/public_html/modules/mod_latestnewslink.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/birjandz/public_html/includes/frontend.html.php on line 315

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/birjandz/public_html/modules/mod_latestnewslink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home2/birjandz/public_html/includes/frontend.html.php on line 315
 
 
نظر شما در مورد پرتال اداره کل چیست ؟