آزادگان جزو ذخایر انقلاب اسلامی هستند

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به صورت ویدئو کنفرانسی به مناسبت ۲۶مرداد، سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی با آزادگان دستگاه دیپلماسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این گفت‌وگوی صمیمانه، عراقچی ضمن تبریک اعیاد گذشته، فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان معزز به وطن را به آنان تبریک گفت.

او آزادگان را جزو ذخایر انقلاب اسلامی دانست و حضور پر تعداد ایثارگران در وزارت امور خارجه را موجب مباهات این وزارتخانه ارزیابی کرد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: در وزارت امور خارجه علاوه بر آزادگان دوران دفاع مقدس، تعدادی از همکاران آزاده قبل از پیروزی انقلاب اسلامی که در زندان‌های رژیم ستم شاهی تحت شکنجه قرار داشتند و نیز آزادگانی که توسط گروه‌های تروریستی و تکفیری به اسارت گرفته شده‌اند، حضور دارند و این امر حضور آزادگان در وزارت امور خارجه را متمایز می‌کند.


بیشتر بخوانید


عراقچی همچنین به اقدامات وزارت امور خارجه در جهت تکریم ایثارگران و خانواده‌های ایشان اشاره کرد و گفت: وزارت امور خارجه وظیفه خود می‌داند تکالیف قانونی خود دراین حوزه را با جدیت و به دور از پیچیدگی‌های معمول اداری انجام دهد.

در پایان آزادگان ضمن تشکر از عراقچی، دیدگاه‌های خود در خصوص موضوعات مختلف ازجمله تقویت و ترویج فرهنگ ایثار در وزارت امور خارجه و سیاست خارجی را بیان کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.