آیت الله فاضل لنکرانی: درایت و بصیرت لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس هرگز فراموش نمی‌شود

طی پیامی و به منظور قدردانی از زحمات رئیس مجلس مطرح شد؛

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی از اساتید تراز اول حوزه علمیه قم در پیامی خطاب به  علی لاریجانی، ایشان را از از افتخارات نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و با تجلیل از درایت، بصیرت، تدبیر و خدمات شایسته صورت گرفته در سه دوره ریاست مجلس ابراز امیدواری کرد در آینده نیز از ظرفیت ایشان در تداوم نظام اسلامی استفاده شود.

آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی با صدور پیامی خطاب به  علی لاریجانی ضمن تشکر از تلاش ها، درایت و بصیرت وی در اداره مجلس تاکید کرد: تدابیر شما در قانونگذاری و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

درمتن پیام آیت الله فاضل لنکرانی خطاب به لاریجانی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب مستطاب آقای دکتر علی لاریجانی دام عزه العالی

بعد از سلام و تحیت

اکنون که یک دوره طولانی را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی پشت سر گذاشتید بر خود لازم می‌دانم که از تلاش‌ها و درایت و بصیرت و انقلابی بودن جنابعالی کمال تشکر را داشته باشم.

به یقین تدابیر شما در قانونگذاری و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در صداقت نسبت به ولایت فقیه و در اعتقاد به احکام و قوانین اسلام و نیز در حمایت از حوزه‌های علمیه و مرجعیت شیعه و تحکیم مذهب اهل بیت عصمت و طهارت و همچنین در خدمت به مردم انقلابی استان قم خصوصا در ایام ویروس کرونا، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

بحمدالله از چهره‌های بسیار ارزشمند نظام اسلامی و از افتخارات این مجموعه می‌باشید، روشن است که در آینده باید از وجود شریف هر چه بیشتر در تداوم این نظام و استمرار آن همگان بهره‌مند گردند انشالله تعالی.

۱۳۹۹/۳/۱
محمدجواد فاضل لنکرانی

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.