اصولگراها به نتیجه قطعی برای نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری نرسیده‌اند

کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

احمد کریمی اصفهانی فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: گمانه زنی‌ها در نزدیکی انتخابات زیاد است و افراد به فراخور حال خود یا تشخیص خود یا گروه و تشکلی که به آن وابسته اند، اسامی مختلفی را نام می برند؛ این به این معنی نیست که افرادی که آن‌ها نام می برند حتما در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند؛ افرادی که اسامی آن‌ها برای نامزدی ریاست جمهوری مطرح می‌شود فعلا در حد پیش بینی و حدس و گمان است.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: تا جایی که من اطلاع دارم تاکنون هیچ کدام از تشکل‌ها و جریانات اصولگرا برای نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه قطعی نرسیده‌اند.


بیشتر بخوانید:

بعید است اصولگرایان از لاریجانی حمایت کنند


او در خصوص ویژگی‌های رئیس جمهور آینده گفت: رئیس جمهور آینده باید فردی باشد که امتحان خود را پس داده باشد و با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، سبقه اقتصادی او باید بیشتر از قسمت‌های دیگر باشد و از مسائل و مشکلات اقتصادی اطلاع کافی داشته باشد.

کریمی اصفهانی در پایان گفت: رئیس جمهور آینده باید خود را با خرد جمعی تطبیق دهد و همکارانش را فارغ از مسائل جناحی انتخاب کند و بتواند بعد از مشکلاتی که در دولت های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم داشتیم، برای حل مشکلات کشور تلاش کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.