امیدواریم شاهد مهار هرچه سریع‌تر «کرونا» به دست کادر پزشکی باشیم

امیدواریم شاهد مهار هرچه سریع‌تر «کرونا» به دست کادر پزشکی باشیمبه گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در پیامی با تبریک زادروز ابوعلی سینا و روز پزشک، آورده است: وزارت امور خارجه همچون گذشته با تمام ظرفیت پشتیبان جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.

متن پیام رئیس دستگاه دیپلماسی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک، فرصتی مغتنم برای گرامیداشت مقام شامخ پزشکان، پرستاران و کادر درمانی سربلند ایران عزیز و قدردانی از خودگذشتگی و ایثار آنانی است که در دفاع از سلامت هم میهنان، به رغم تمامی تحریم‌های ضدبشری آمریکا و همه مشکلات موجود، با جان فشانی بی وقفه، جان می‌بخشند.

به ارواح پاک و آسمانی شهدای حریم سلامت درود می‌فرستم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با شهدای کربلا مسئلت کرده و برای کادر پزشکی و درمانی کشور و در راس ایشان جناب آقای دکتر نمکی و همکاران خدوم ایشان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سلامتی و بهروزی و توفیق روزافزون آرزومندم.

انشاء الله در سایه الطاف حضرت حق و توجهات و دعای خیر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) شاهد مهار هر چه سریع‌تر ویروس منحوس کرونا بدست توانمند پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و سلامتی و تندرستی مردم عزیز ایران باشیم.

وزارت امورخارجه همچون گذشته با تمام ظرفیت پشتیبان جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان کشور خواهد بود.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.