انحراف اذهان جهانی از طرح معامله قرن در دستور کار غرب است

انحراف اذهان جهانی از طرح معامله قرن در دستور کار غرب استبه گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در محکومیت اقدام هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بیانیه‌ای منتشر کرد.

متن کامل بیانیه شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از این قرار است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام جسارت بار و هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر صلح و عدالت، نشانه‌ی انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان بیداری جهانی و مقاومت اسلامی است و به منظور انتقام ازشکست‌های پیاپی مستکبران در مقابله با آزادیخواهان جهان و پیروان مکتب توحید هر ازچند گاهی انجام میشود.

این تحرکات زبونانه و ظالمانه نه تنها اهانت به مقدسات مسلمین که شکستن حرمت همه ادیان توحیدی و پیامبران الهی است که وظیفه پاسخگویی آن را برعهده همه آزادیخواهان بیدار جهان می‌گذارد.

همگان می‌دانند که این قبیل اقدامات که با تقسیم کار شیطانی جبهه استکبار و به بهانه مضحک آزادی بیان انجام می‌شود، بیش از هر چیز در پی انحراف افکار عمومی از وضعیت اسفبار تمدن غرب در مقابله با ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی و رسوایی‌های سردمداران استکبار در مقابله با اعتراضات فراگیر در این کشور‌ها است.

هدف دیگر این حرمت شکنی‌ها منصرف کردن اذهان مسلمانان از مسئله فلسطین است که اولویت اول جهان اسلام محسوب می‌شود و هم اکنون دستخوش طرح‌های شیطانیِ معامله قرن و عادی سازی خیانت بار روابط با دشمن خبیث انسانیت؛ رژیم جعلی صهیونیستی است.


بیشتر بخوانید

ایران توهین اخیر مجله فرانسوی شارلی ابدو را محکوم کرد


بهانه صیانت از آزادی بیان برای عدم مقابله با این اهانت‌های وقیحانه، توسط رئیس جمهور فرانسه که کشورش بیش ازیکسال است درگیر شنبه‌های اعتراض است، بیش از هر زمان مضحک و رسوا کننده است. شگفتا! که جسارت به ساحت پیامبر اعظم و قرآن کریم، آزادی بیان به شمار می‌آید، ولی انتقاد از افسانه جعلی هولوکاست، زندان و محرومیت را در پی دارد!

شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و امامان جمعه ایران اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام جنون آمیز و شیطانی، همه پیروان آزادیخواه ادیان توحیدی و ابراهیمی و علما و نخبگان جهان اسلام به ویژه ائمه جمعه جهان اسلام را به مقابله با دین ستیزی و قداست شکنی مزدوران پیاده نظام استکبار فرا می‌خواند.

همچنین از وزارت محترم امور خارجه و سایر نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی فعال در حوزه بین الملل می‌خواهیم تا با اتخاذ تدابیر هوشمندانه وقاطعانه ظرفیت‌های مجامع و نهاد‌های بین الملل اسلامی و دیگر ادیان توحیدی را برای مقابله با این حرکات طراحی شده و خبیثانه به کار گیرند.

بدون تردید این قبیل اعمال خاک پاشیدن بر چهره خورشید است و عاقبتی جزرسوایی و شکست طراحان و مجریان آن ندارد. والله متم نوره و لو کره الکافرون.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.