تبلیغات دانشگاهی

پورتال سازمانی

پورتال سازمانی چیست؟

سازمان‌ها‌ برای انجام فرایندهای سازمانی خود نیاز به یافتن شیوه‌هایی برای استاندارد کردن آنها دارند. این استانداردسازی تنها منوط به یکپارچه‌سازی و یک‌شکل کردن تجربیات کاربران در دپارتمان‌های مختلف سازمان نمی‌شود بلکه یکپارچه‌سازی و منسجم کردن تمام جریان‌های اطلاعاتی میان بخش‌ها را در بر می‌گیرد. چارچوبی که برای رسیدن به این هدف مورد استفاده قرار می‌گیرد پورتال سازمانی یا Enterprise Portal نامیده می‌شود. جمع‌آوری، تجمیع و شخصی‌سازی داده‌های درخواستی با استفاده‌ از زیرپورتال‌های یک پورتال سازمانی صورت می‌پذیرد.

شبکه تجارت ایران ارائه خدمات حواله جات ارضی خرید از سایت های خارجی و…

اینترنت می باشد. اگر شما برنامه نویس ، طراح ، معمار ، عکاس و یا دارای هرگونه حرفه خاصی هستید که با مشتریان خارج از کشور همکاری دارید میتوانید از طریق این سرویس درامد ارزی خود را به ریال نقد کنید!

یکی از سرویس های منحصر به فرد شبکه تجارت ایران فراهم کردن تسهیلاتی جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد. ما این توانایی را داریم که درآمدهای ارزی شما را تا سقف یک میلیون دلار در ماه نقد کنیم. درآمد های اینترنتی شما میتوانند بصورت دلار پی پل ، وب مانی ، و یا از طریق ارسال چک ، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی) ، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود. شما میتوانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

خرید اینترنتی لوازم التحریر و کالاهای فانتزی از تی تو مارکت

از سیر تا پیاز لوازم التحریر!

پیش از هر توضیحی درباره لوازم التحریر باید به واژه آن بپردازیم. این واژه به دو صورت لوازم التحریر و لوازم تحریر به کار برده می شود؛ لوازم التحریر یک واژه عربی بوده و ما به دلیل استفاده از دو کلمه لوازم و تحریر در فارسی از واژه لوازم تحریر نیز استفاده می کنیم. در صورتی که بخواهید معادل فارسی لوازم التحریر را به کار ببرید، بهتر است از واژه نوشت افزار استفاده شود.

به مناسبت روز جهانی لوازم التحریر که 25 آوریل مصادف با 5 اردیبهشت است، قصد داریم که شما را با همه چیز درباره لوازم التحریر آشنا کنیم.

لوازم تحریر یکی از چیزهایی است که در زندگی همه ما از بچگی وجود داشته است و همراه و یار و یاور همیشگی ما بوده

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.