ترور سردار سلیمانی مصداق بارز تروریسم بود

ترور سردار سلیمانی مصداق بارز تروریسم بودبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  همایش جهانی مبارزه با امپریالیسم برای حیات، حاکمیت و صلح روز چهارشنبه دوم بهمن ۱۳۹۸ با حضور صد‌ها نفر از نمایندگان جنبش‌های اجتماعی، سندیکا‌های کارگری، احزاب سیاسی و … از ۵۱ کشور از جمله ایران در هتل آلبا کاراکاس ونزوئلا شروع به کار کر.

این همایش که توسط حزب حاکم «حزب سوسیالیست متحد ونزوئلا» سازماندهی شده، تا روز جمعه چهارم بهمن در کارگروه‌های متعددی ادامه خواهد داشت.

در مراسم افتتاحیه که با حضور سفرا و نمایندگان دیپلماتیک از جمله سفرای چین، ایران، سوریه، کوبا، فلسطین، نیکاراگوا و. تشکیل شد؛ «دیوسدادو کابیو» رئیس مجلس موسسان و معاون حزب سوسیالیست متحد ونزوئلا با اشاره به حمله بزدلانه آمریکا به سردار سلیمانی؛ اقدام آمریکا را مصداق تروریسم و شهید سلیمانی را شهید راه حق و عدالت خواند.

دیگر سخنران برنامه افتتاحیه «بلال تحسین» از سوریه بود که وی نیز مقاومت سوریه و شکست تروریست‌ها در این کشور را مدیون شهامت و فداکاری شهید سلیمانی و ایران برشمرد و خواهان اتحاد بیش از پیش کشور‌های ضد امپریالیست شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.