توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی توسط قرارگاه قدس/ سپاه خادم ملت ایران است

توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی توسط قرارگاه قدس/ سپاه خادم ملت ایران استبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان از اختصاص کمک‌های لجستیکی، امدادی و درمانی این قرارگاه به سیل زده گان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

وی افزود: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تاکنون ده هزار بسته معیشتی، ۱۰ هزار عدد کنسروجات و آب معدنی، ۵ هزار تخته پتو و هزار سری انواع لوازم گرمایشی را به مناطق سیل زده ارسال و با بکارگیری تجهیزات و نیرو‌های پیاده در حال توزیع در مناطق آسیب دیده از را ههای هوایی و زمینی است.

سردار مارانی تاکید کرد: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از شروع آبگرفتگی در پی بارش‌های اخیر در جنوب استان سیستان و بلوچستان از همان ساعات اولیه کار خدمات رسانی به سیل زده گان را آغاز کرد که در گام اول با اعزام ۳ فروند بالگرد ترابری، ۳۵ دستگاه ماشین آلات مهندسی و بکارگیری ۶۰۰ نفر از رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به دنبال حداکثر خدمت رسانی به مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان بوده است.

وی اضافه کرد: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با راه اندازی ۴ مرکز پخت غذا در شهرستان‌های چابهار و کنارک کار پخت غذای گرم را از روز شنبه آغاز کرده که در هر وعده ۵۰ هزار پرس غذا بین سیل زدگان توزیع می‌شود.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با تشریح وضعیت سیل در سطح استان سیستان و بلوچستان گفت: علاوه بر پخت غذا و تامین بسته‌های غذایی و لوازم گرمایشی نیروی زمینی سپاه به ۲۰۰ روستا خدمات مورد نیاز را تا حد توان ارائه می‌کند.

سردار مارانی در پایان خاطرنشان کرد: ما خادم ملت شریف ایران و مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان هستیم و قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از حداکثر امکاناتش برای کمک به مردم شریف این استان استفاده کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.