جبهه پایداری هنوز به سراغ تعیین مصادیق انتخاباتی نرفته است/ با آیت الله مصباح جلسه‌ای نداشتیم

متقی‌فر در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

جبهه پایداری تاکنون به سراغ تعیین مصداق‌های انتخاباتی نرفته است/ با آیت الله مصباح جلسه‌ای نداشتیم/ تنها راه نجات کشور پایبندی به اصول انقلاب استمجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر تشکیل جلسه جبهه پایداری با آیت الله مصباح یزدی در راستای تعیین کاندیدای انتخابات سال ۱۴۰۰، گفت: جبهه پایداری هر زمان که نشست و یا جلسه‌ای با آیت الله مصباح داشته باشد از طریق سخنگو آن را به طور رسمی اعلام خواهد کرد؛ بنابراین نمی‌توان به این اخبار استناد کرد.

او ادامه داد: ناگفته نماند که جبهه پایداری فعلا وارد موضوع تعیین مصداق‌ها برای ریاست جمهوری نشده و صرفا بر روی شاخص‌های لازم تمرکز کرده است؛ تلاش ما بر این است که در سال ۱۴۰۰ حاکمیت قوه مجریه در دست گفتمان انتقلاب اسلامی باشد؛ زیرا تنها راه نجات کشور از بحران‌های فعلی را پایبندی به اصول انقلاب و تبعیت از رهبری می‌دانیم و معتقدیم که غیر از این تمام راه‌ها به بن بست خواهد رسید.

متقی‌فر افزود: تا الان هم تلاش‌های ما در این زمینه نتیجه بخش بوده و امیدواریم که در این انتخابات هم در نهایت به قواعد درستی  دست پیدا کرده و به انتخاب فرد اصلح نزدیک شویم.

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به تلاش‌های سایر جریانات سیاسی، بیان کرد: البته ما از تلاش سایر جریانات سیاسی خبر نداریم، اما فعلا راه بسیاری مانده تا فضا به طور کامل انتخاباتی شود و اگر ما بخواهیم سراغ معرفی اشخاص برویم فضا انتخاباتی خواهد شد که این امر هم اصلا به مصلحت نظام نیست؛ زیرا ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا کشور در آرامش باشد و دولت را هم کمک کنیم تا از بحران‌ها خارج شود.


بیشتر بخوانید


فعال اصولگرا خاطرنشان کرد: در حال حاضر دغدغه اصلی رهبر و سایر دلسوزان نظام این است که مردم را از فشار گرانی و فقر نجات دهند و پرداختن به مصداق‌ها به این اصول آسیب می‌زند.

او خاطر نشان کرد: امروز بیشترین وظیفه ما این است که آسیب شناسی کرده و ببینیم چرا در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ انتخاب‌های خوبی صورت نگرفت و سعی در برطرف کردن اشکالات خود کنیم تا در آینده انتخاب اصلح صورت بگیرد؛ موضوعی که لازمه اصلی آن افزایش سطح بینش مردم است تا تحت تاثیر بسیاری از وعده‌های دروغ قرار نگیرند.

متقی‌فر در پاسخ به این سوال که آیا در این انتخابات هم شاهد وحدت اصولگرایی و جبهه پایداری خواهیم بود؟ گفت: وحدت اگر مبنای دینی و ارزشی داشته باشد حتما ارتقاء دهنده است، اما مبانی آن بسیار مهم است و باید حداکثر تلاش خود را انجام دهیم تا این وحدت آسیب زا نباشد.

سخنگوی جبهه پایداری بیان کرد: این مجلس اگرچه مجلسی خوب، پویا و دغدغه مند است اما همچنان معتقدیم که وحدتی بسیار بهتر صورت هم می توان پذیرد؛ از همین رو در تلاشیم تا هرچه جلوتر می‌رویم یک وحدت کلمه مبتنی بر گفتمان امام و رهبری ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.