دشمن ترسو نتوانست سپهبد سلیمانی را در میدان جنگ به شهادت برساند

دشمن ترسو نتوانستند سپهبد سلیمانی را در میدان جنگ به شهادت برساندبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دمشق که در حرم حضرت زینب سلام الله علی‌ها برگزار گردید با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، گفت: در سیره حضرت زهرا مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم تبلور دارد و این همان اساس مکتب عملی اهل بیت علیهم السلام است که به حضرت صدیقه زهرا منتسب است.

او ادامه داد: حضرت زهرا عصاره نبوت، امامت و ولایت بود که ظلم را نمی‌پذیرفت و حامی مظلوم بود و این همان فرهنگی است که مسلمانان حقیقی و صادق بر این طریق حرکت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، تصریح کرد: هیچ وقت شهادت این عزیزان از خاطر ما فراموش نخواهد شد و ایشان همیشه به دنبال دفاع از مظلوم بودند و با مستکبرین و ظالمین عالم در ستیز بودند. دشمن تروریست ترسو نتوانست ایشان را در میدان جنگ به شهادت برسانند بنابراین ناجوانمردانه ایشان را به شهادت رساندند. حاج قاسم سلیمانی شهید دفاع از مظلومین شد چرا که از ریخته شدن خون اطفال، زنان و مردم بیگناه با مبارزه خود با تکفیری‌های آمریکایی و صهیونیستی جلوگیری کرد.

او اظهار کرد: وای به حال کسانی که راضی شدند که با کسانی که دستشان به خون ملت‌های منطقه آلوده است بنشینند و معامله قرن آمریکایی‌ها را آماده سازی کنند و آمریکایی‌ها همیشه آن‌ها را تحقیر می‌کنند و مانند گاو شیرده از آن‌ها سوء استفاده می‌کنند.

نماینده رهبر انقلاب در سوریه با بیان اینکه به هیچ وقت انتقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را فراموش نخواهیم کرد، اظهار کرد: انتقام شدید در انتظار ظالمین خواهد بود و هنوز مدت زیادی نگذشته است که زمین زیر پا‌های مزدوران اشغال گر آمریکایی به لرزه درآمده است با پاسخ کوبنده موشکی ایران و ادعای بزرگی آمریکا نابود شد به طوری که حتی آمریکایی‌ها نتوانستند جوابی به این حمله بدهند و همان طور که رهبر انقلاب در خطبه نماز جمعه فرمودند این شعار‌های انتقام ملت ایران و مردم منطقه سوخت این موشک‌ها بود که بر سر آمریکایی‌ها فرود آمد.

او با اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد گفت: پاسخ ابتدایی موشکی ایران باعث شد تا آمریکایی‌ها بفهمند جمهوری اسلامی ایران دارای قدرت و امکانات قوی نظامی است که این قدرت برای ازاله کردن آمریکای اشغال گر از کل منطقه غرب آسیا نه فقط عراق کفایت می‌کند و این جدای از قدرت معنوی الهی است که آن‌ها از آن بی بهره هستند.

آیت الله طباطبایی با اشاره به تهدید آمریکایی‌ها نسبت به ترور کردن فرمانده جدید سپاه قدس سردار قاآنی،گفت: من به آمریکایی‌ها این جمله امام سجاد علیه السلام را می‌گویم که خطاب به ابن زیاد فرمود:‌ای آدم کش آیا مرا به کشتن تهدید می‌کنی که کشته شدن در راه خدا برای عادت است و کرامت ما شهادت است.

نماینده رهبر انقلاب خطاب به ترامپ افزود: ترامپ احمق تو دچار یک فضاحت بزرگ با هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکایی خود شدی و مجبور شدی با خزعبلات آن را بپوشانی و حماقت تو قابل درمان نیست.

او با اشاره به اخراج نظامیان آمریکایی از منطقه تصریح کرد: موعد اخراج اشغال گران آمریکایی از منطقه رسیده است و پژواک عراقی‌هایی که به دنبال اخراج آمریکایی‌ها از عراق هستند بیشتر از گذشته به گوش می‌رسد و آمریکایی‌ها بدانند فرزندان ایران و محور مقاومت انتقام خون به ناحق ریخته شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش را فراموش نخواهند کرد و به نابودی رژیم صهیونیستی و آزاد سازی قدس که آرزوی حاج قاسم سلیمانی بود بیشتر از گذشته اهتمام خواهند داشت و این کار را قطعا انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.