سامانه سَنا انتخابات دور دوم مجلس را رصد می‌کند

سامانه ثنا انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس را رصد می‌کند/ ۲۴ گروه بازرس ویژه از تهران برای هشت استان محل برگزاری انتخابات اعزام کردیمبه گزارش  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان امروز جمعه بیست‌ویکم شهریور ماه با اشاره به برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به منظور نظارت بر انتخابات، سامانه آنلاین نظارتی را به نام سامانه سَنا افتتاح کردیم که در این مرحله از انتخابات به صورت آزمایشی، اتفاقات را رصد می‌کند.

وی ادامه داد: ناظران شورای نگهبان بر سر صندوق‌ها گزارش‌ها را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و همکاران ما در ستاد انتخاباتی رسیدگی لازم را انجام خواهند داد. اگر خدای ناکرده تخلفی مشاهده شود، از کسانی که در جریان مشکل هستند انتظار داریم گزارش تخلفات را به دفاتر ما یا هیئت‌های نظارتی ۸ استان و یا ستاد مرکزی انتخابات ارسال کنند؛ قطعاً به تخلف‌ها رسیدگی می‌کنیم.

کدخدایی افزود: نظارت بر روند انتخابات وظیفه‌ ماست و خوشبختانه در ستاد مرکزی و ستادهای استانی این کار به خوبی انجام می‌شود. اطلاعیه های هیئت نظارت بر انتخابات از طریق رسانه ملی منتشر خواهد شد و چیزی حدود ۲۴ گروه بازرس ویژه از تهران برای هشت استان محل برگزاری انتخابات اعزام کردیم تا علاوه بر همکاران مستقر در استان‌ها، بازرسان ما نظارت ویژه‌ای را داشته باشند. آنها هم در حوزه‌های انتخابی مستقر هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.