شیخ زهیر الجعید درگذشت مرحومه دکتر طوبی کرمانی را تسلیت گفت

شیخ زهیر الجعید درگذشت مرحومه دکتر طوبی کرمانی را تسلیت گفتبه گزارش  حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شیخ “زهیر عثمان الجعید” هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان طی پیامی درگذشت مرحومه دکتر طوبی کرمانی دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین إذا أصابتهم مصیبه قالوا إنا لله وإنا إلیه راجعون

با تسلیم و رضا در برابر قضا و قدر الهی، خبر درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، بانوی عالمه، فاضله، آگاه، کوشا و مخلص و فداکار خانم طوبی کرمانی را شنیدیم.

فقدان ایشان درد و رنجی در قلب و جان ما ایجاد کرد که هرگز بهبود نمی‌یابد، ایشان حقیقتا مظهر یک مادر نمونه برای زنان مسلمان بود؛ با فزونی علم و دانش و فرهنگ، تعهد دینی و مذهبی به دور از هرگونه تعصب و فرقه گرایی، تواضع کم نظیر به مثال انبیاء و اولیاء، حیای مریمی، مهربانی فاطمی و بلاغت زینبی، عمر خود را در راه خدمت به اسلام و مسلمین و مسیر جهاد و وحدت سپری کرد.

خانم دکتر طوبی کرمانی! دل باید از رفتن تو غمیگن باشد و چشم باید بگرید و خوشا به حال محزونین از فراق تو.

بنده از جانب خودم و همکارانم در جبهه عمل اسلامی لبنان و از جانب کمیته زنان این جبهه، ضایعه درگذشت دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای، کارکنان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اعضای اتحادیه جهانی زنان مسلمان، خانواده مکرم ایشان و مردم عزیز ایران صمیمانه تسلیت می‌گوییم.

از خداوند متعال می‌خواهیم ایشان را شامل رحمت واسعه خود کند و در بالاترین درجات بهشت با محمد و آل محمد (ص) محشور گرداند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.