ضرورت فعال شدن دانشگاه صنعت نفت برای جذب دانشجوی خارجی

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، درباره جلسه صبح امروز این کمیسیون با وزیر نفت، گفت: جلسه بسیار خوبی بود و مباحث زیادی مورد بحث قرار گرفت، از مهم ترین مباحث مربوط به پرسنل و زیربنای صنعت نفت نیروهای انسانی بود. همچنین در این جلسه درباره نظام حقوق دست مزد و یکسان سازی دستمزد ها صحبت شد.

او افزود: قرار بر این شد که کمیته‌های کاری مشترک بین وزارت نفت و کمیسیون انرژی مجلس داشته باشیم و با اطلاعاتی که مردم به نمایندگان خود در حوزه های مختلف می‌دهند در جلسات کمیسیون انرژی و وزارت نفت جمع بندی شود و راهکارهای مشخصی برای آنها پیدا شود.


بیشتر بخوانید


عباسی ادامه داد: دانشگاه صنعت نفت تجارب طولانی در این صنعت دارد که باید در زمینه جذب دانشجوی خارجی برای صدور خدمات فنی مهندسی و صنعتی فعالیتش را آغاز کند تا بتوانیم صدور خدمات تخصصی خوبی در حوزه دانشگاهی، فنی و صنعتی داشته باشیم و  جمهوری اسلامی نقش لازم را برای توزیع علم و دانش به جامعه جهانی ایفا کند.

او با بیان اینکه فضای مودت، دوستی و کارشناسی خوبی بین کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت وجود دارد، گفت:  تاکید ما به استقلال قوا است، مجلس آینده را ترسیم می‌کند، انشاءالله  بودجه‌هایی که امسال در مجلس تصویب می‌شود، بتواند شرایط بهتری نسبت به گذشته رقم بزند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.