طرح سؤال از رئیس جمهور برای مسائل اقتصادی است/ انتقاد از قالیباف در دفاع از شأن مجلس

طرح سؤال از رئیس جمهور برای مسائل اقتصادی است/ انتقاد از قالیباف در دفاع از شأن مجلسبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام موسوی لارگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز گفت: فشار اقتصادی بر مردم روز به روز در حال تشدید است و مردم از مجلس انقلابی و رئیس جهادی آن انتظار عمل دارند.

او ادامه داد: گرانی روزانه نرخ ارز، مسکن، خودرو و نبود امنیت اقتصادی برای مردم و تولیدکنندگان، شرایط سختی را برای ملت ایجاد کرده است.

حجت الاسلام موسوی لارگانی خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: آقای روحانی، شما کلاً کار را رها کرده‌اید و از همه بدتر می‌‌گویید مردم در تأمین نیازهای اولیه مشکل ندارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: کاش یک روز مانند مردم عادی زندگی می‌کردید تا ببینید چه بلایی بر سر مردم آورده‌اید.

او گفت: طرح سؤال از رئیس جمهور در پی همین موضوع‌های اقتصادی است؛ ما به دنبال مجادله با دولت نیستیم، اما کسی که نتیجه عملکرد ۷ ساله‌اش، این همه بلا بر سر ملت آورده است، باید به مردم و نمایندگان پاسخ دهد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی تصریح کرد: سؤال را جریان سیاسی خاصی دنبال نمی‌کند، اما پنج سوال عمدتاً اقتصادی که ملت با آن درگیر هستند، مطرح کرده‌ایم و تا آخر پیگیر طرح آن و حضور آقای رئیس‌جمهور به مجلس هستیم. بهتر است با ارجاع سؤال به کمیسیون‌های تخصصی، امید مردم به یأس تبدیل نشود.

عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: اگر در جلسه سران قوا طرحی تصویب می‌شود، ما از آقای قالیباف انتظار داریم که از شأن مجلس دفاع کند؛ زیرا جای تصویب طرح  در مجلس است و نه در جلسه سران قوا.

او در پایان بیان کرد: آقای رئیس جمهور در کلامشان می‌گویند اگر «مقام معظم رهبری اجازه دهند»، مقام معظم رهبری چقدر هزینه بپردازد که اگر فردا مطلبی امکانش نبود، به گردن ایشان بیفتد؟

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.