مشکلات خصوصی سازی حل نشده است/ لزوم تعیین پروتکل‌های ویژه برای کنکوری‌‌های با سیستم ایمنی ضعیف

مشکلات خصوصی سازی حل نشده است/ لزوم تعیین پروتکل‌های ویژه برای کنکوری‌‌های با سیستم ایمنی ضعیفبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی محمودوند، نماینده مجلس یازدهم در صحن علنی امروز (چهارشنبه، ۱۵ مرداد)، با اعلام اخطار قانون اساسی گفت: موضوع خصوصی‌سازی بنگاه‌های دولتی و بخش غیر دولتی در کل کشور شاید به ظاهر بخواهد مشکلات کارخانه‌ها و بحث اقتصاد را حل کند، اما امروز شاهد مشکلات متعددی در مجموعه‌های تولیدی هفت‌تپه، دشت مغان و غیره هستیم.

او ادامه داد: کسانی که می‌خواهند برای نظارت و حضور در این عرصه نامزد شوند، حتماً باید راهکار داشته باشند؛ زیرا بسیاری از کارمندان و کارگران در موضوع خصوصی‌سازی آسیب دیدند.

محمودوند گفت: وزیر بهداشت و درمان درباره کنکور مجوز برگزاری دادند؛ از وی خواهش می‌کنم که برای بسیاری از دانش آموزان کنکوری به دلیل ضعف سیستم ایمنی، پروتکل‌ها به دقت رعایت شود. نه اینکه مانند کنکور دکترا، پروتکل‌ها بی‌دقت رعایت شود و بعد هم  بگویند برگزار شد و اشکالی ندارد. این ویروس با کل دنیا در جنگ است و اگر خدای ناکرده سهل‌انگاری شود، قطعاً هیچکس پاسخگو نخواهد بود.

نماینده مجلس یازدهم خطاب به نمکی، وزیر بهداشت گفت: خواهش می‌کنم  برای دانش آموزانی که ضعف سیستم ایمنی دارند، در هر حوزه امتحانی، جایگاه مخصوصی قرار داده شود. حجم مراجعات، تماس‌ها و پیامک ها بسیار است.

در ادامه قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده خرم آباد بر اجرای صحیح اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی تأکید کرد و گفت: اجراکنندگان قانون باید دقت داشته باشند در سرمنشأ اجرای این اصل تخلفی صورت نگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.