پاسخ سردار فدوی به تهدید آمریکا مبنی بر ترور سردار قاآنی

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

پاسخ سردار فدوی به تهدید آمریکا مبنی بر ترور سردار قاآنیسردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی و با اشاره به انتقام خون سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: اتفاقاتی که در این مدت شاهد آن بودیم سیلی‌های اولی بود که جمهوری اسلامی به شیطان بزرگ زد؛ مسلما یکی از چیز‌هایی که میتواند جواب این شرارت آن‌ها باشد، خروج خبیثان عالم یعنی شیطان بزرگ و متحدینش از کل منطقه است تا مردم مسلمان همه منطقه از شر آن‌ها راحت شوند.

او ادامه داد وقتی که گام اول انقلاب اسلامی را خیلی پرقدرت برداشتیم و عظمت زیادی در آن وجود داشت؛ خیلی از روند‌هایی را که جمهوری اسلامی از آن برخوردار است و توانمندی‌هایی را که الان به آن دست پیدا کرده است در ابتدای گام اول با آن مواجه نبودیم و کم کم آن‌ها را به دست آوردیم.

او ادامه داد: ما گام دوم را در حالی شروع می‌کنیم که همه تجربه موفق چهل سال گذشته را در پیش روی خود داریم و مردمی داریم که بسیار توانمند هستند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مسلما بسیاری از مواردی که الان به عنوان گرفتاری از آن‌ها یاد می‌شود، در گام دوم به سرعتی حل خواهد شد که انگار هیچوقت نبوده است.

او تصریح کرد: راه سردار سلیمانی راه حق انقلاب اسلامی و راه بیش از دویست هزار شهید انقلاب اسلامی است؛ راه شهید سلیمانی راه شهدای کربلاست؛ راه حق تا وقتی که صاحب اصلی انقلاب اسلامی، حضرت حجت (عج) ظهور کند و حکومت ناب اسلامی را برقرار کند و مردم حلاوت آن را بچشند، ادامه پیدا خواهد کرد.

سردار فدوی در پاسخ به صحبت‌های ترامپ که گفته بود اگر سردار قاآنی هم راه سردار سلیمانی را ادامه دهد، او را به شهادت خواهیم رساند، گفت: در هر صورت ما پیروز هستیم، حتی اگر در مسیر حق به شهادت برسیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.