پیام صلح و ثبات به همسایگان ایران در رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی

پیام صلح و ثبات به همسایگان ایران در رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامیبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی کریمی فیروزجایی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز، بیانیه ۱۶۱ نفر از نمایندگان را در تقدیر از رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران  به شرح زیر خواند:

«بسمه تعالی

در راه خدا با کسانی که با شما می‌جنگند نبرد کنید و از حد تجاور ننمایید که خداوند تجاوزکاران را دوست ندارد. (قرآن کریم)

رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران با رمز یا سیدالشهدا(ع) و با شعار امنیت پایدار در سایه اقتدار دفاعی در گستره‌ای به وسعت دو میلیون کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز به دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار ۱۰ درجه شمالی برگزار گردید. دراین رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران انواع تسلیحات و تجهیزات مهم و استراتژیک شامل زیردریایی ها، پهباد‌ها و موشک‌های ایرانی را در یک تمرین و عرصه واقعی نبرد با موفقیت به ورطه آزمایش گذاشت.

این رزمایش بر اساس راهبرد‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران با رویکرد ارزیابی آخرین دستاورد‌های صنعت دفاعی کشور که توسط جوانان غیور ملت شریف ایران در نیرو‌های مسلح طراحی، ساخته و به کارگیری شده اند به مرحله اجرا درآمد و تمامی ساختار‌های مرتبط با رزم اعم از توانمندی‌های تهاجمی، قابلیت‌های عملیاتی و رزمی، قدرت و سرعت تحرک و انتقال نیرو‌ها مورد ارزیابی واقع و تمامی اهداف از پیش تعیین شده از جمله دستاورد‌های رزمایش بود.

اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران در جهت صلح و ثبات منطقه غرب آسیا بوده و پیام این رزمایش هم صلح و ثبات به همسایگان ایران است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز به نمایندگی از ملت فهیم ایران اسلامی به مصداق حدیث شریف المخلوق لم یشکر الخالق از تلاش‌های صادقانه و مجاهدت‌های خستگی ناپذیر فرماندهان و افسران و درجه داران و سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه امیر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران قدردانی و حمایت می‌نماییم.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.