پیشنهاد عضویت رئیس کمیسیون فرهنگی در ستاد ملی مقابله با کرونا

منتظری در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

کرونا و فرهنگ

غلامحسین منتظری، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه این کمیسیون در حال تشکیل کمیته‌های تخصصی است، گفت: از دو هفته گذشته به دنبال تعیین اولویت‌های کمیسیون فرهنگی بوده‌ایم و خوشبختانه پس از سخنرانی رهبر انقلاب در دیدار مجازی با نمایندگان، حدود سه اولویت فرهنگی و اجتماعی  را مطرح کردند که مجلس از هفته پیش جزء برنامه‌های اصلی‌اش اعلام کرده بود و در نتیجه عزم پارلمان را برای پرداختن به آنها جزم کرد.

او با اشاره به اولویت‌های اعلام شده از سوی رهبر انقلاب ادامه داد: خانواده و جوانان و جمعیت، فضای مجازی و ساماندهی و استفاده بهینه از آن در جهت رونق کسب و کار و ضرورت مدیریت بهینه کرونا در شرایط فعلی از دغدغه‌های رهبری و کمیسیون فرهنگی است.


بیشتر بخوانید


منتظری بیان کرد: یکی از مصوبات کمیسیون فرهنگی این بود که سهم و نقش فرهنگ در مدیریت ملی کرونا تعریف شود. اگر این موضوع از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا پذیرفته شد، رئیس کمیسیون فرهنگی عضو ستاد مذکور قرار گیرد که هم از ظرفیت فرهنگ، هنر و ادب و هم از منابع و اعتبارات حوزه کرونا برای حمایت از پدیدآورندگان آثار هنری برای فرهنگ‌سازی در زمینه بهداشت و درمان استفاده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.