گرانی کمر مردم را شکسته است

گرانی کمر مردم را شکسته استبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنیمجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی، گفت: گرانی کمر مردم را شکسته و نرخ ارز، مسکن و تورم  مشکلات زیادی برای مردم به وجود آورده است.

او افزود: مدیریت ضعیف دولت موجب نگرانی مردم شده است، وضعیت مسکن خودرو و  تامین مواد غذایی برای مردم سخت شده  و گرانی‌آنها را به ستوه آورده است.

جمیری ضمن  تشکر از کادر درمانی در کشور خبویژه  استان بوشهر برای مبارزه با کرونا، ادامه داد: وضعیت کرونا در استان قرمز و نگران کننده است، بنابراین رئیس جمهور اگر در پیشگیری این موضوع با همکاری مجلس ضعیف عمل کند، قطعا در عرصه درمان  هم ناتوان خواهیم بود.

نماینده مردم بوشهر خطاب به وزیر نیرو تصریح کرد: تامین آب شرب حداقل نیاز مردم است که برای مردم بوشهر گناوه و دیلم به مشکل بزرگ مبدل شده برای حل مشکل این قشر از مردم تلاش کنید.

او  خطاب  به وزیر اقتصاد گفت: به افرادی که در عرصه فعالیت‌های تجاری و ملوانی هستند و تنها راه امرار معاش آنها در این زمینه است، حمایت کنید و در و در آزادی کالا‌های وارداتی آن‌ها کمک های لازم را انجام دهید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.